A munkakör leírása

HASZNOSÍTÁS FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ(22002490)

Employee Status

:Regular: Indefinite

Job Type

:Permanent

Job Level

:Senior Expert

Location

:Hungary-Budapest

Hasznosítás fejlesztési csoportvezető

Scope

MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény az országos hulladékgazdálkodási fejlesztési beruházásokkal kapcsolatos stratégiai szintű tervezési feladatok ellátása, projekttámogatás és pályázatkezelés megvalósítása közvetlenül és az alá tartozó kollégák irányításával.

Feladatok

  •  Települési szilárd-, és szelektív hulladékok esetében energetikai hasznosítói kapacitás kiépítését célzó fejlesztési beruházások tervezése és koordinációja
  • Részvétel a beruházási projektkezelési folyamatok kialakítása
  • Projektek adminisztratív támogatása
  • Az irányítása alá tartozó kollégák munkájának koordinációja, támogatása
  • Társterületekkel, külső partnerekkel való szoros együttműködés
  • Követelmények

  • Egyetemi végzettség (műszaki, gazdasági) és minimum 5 év beruházási, vagy projektmenedzseri területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek legalább az alábbi alkalmazások esetében: (MS Office, MS Project)
  • vezetői, vagy stratégiai projektkoordinációs tapasztalat
  • Képességek

  • Vezetői képesség, rendszer és folyamatközpontú szemlélet
  • Agilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, felelőségteljes munkavégzés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány