A munkakör leírása

Logisztikai koordinátor(22002497)

Employee Status

:Regular: Indefinite

Job Type

:Permanent

Job Level

:Individual Contributor

Location

:Hungary-Tiszaújváros

Szenvedélyed a logisztika? Talpraesetten kezeled a felmerülő problémákat és kihívásokat? Erősséged a szervezés és kapcsolattartás?

Akkor csatlakozz hozzánkaa

Logisztikai Koordinátornak

Tiszaújvárosba!

A Logisztikai Koordinátor:

  • Tervezi, ellenőrzi és felügyeli a logisztikai vonatkozású tevékenységeket, beleértve a be- és ki szállításokat, a tárolást és disztribúciót, a raktározási infrastruktúra karbantartását és fejlesztését.
  • Felelős a logisztikai tevékenységek pénzügyi felügyeletéért, elvégzi a szolgáltatókkal kapcsolatos teljesítésigazolásokat.
  • Felelős a leltárfelvétel fizikai végrehajtásáért.
  • Felügyeli a bértárolási és disztribúciós szerződéseket és ezek teljesítését.
  • Közreműködik a beszállító teljesítmény- és kockázatértékelésben, a beszállítói profil pontszámok frissítésében.
  • Saját szakterületén belül tevőlegesen fejleszti és ápolja a szorosabb együttműködést az SCM/Beszerzésen belül és más szervezetek képviselőivel.
  • Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot Ellátási lánc menedzsment területén
  • Középszinten beszélsz angolul
  • Strukturált, eredményorientált karakter vagy
  • Erősséged a priorizálás
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • van gépkocsi vezetői engedélyed
  • Várjuk, hogy megismerhessünk!