A munkakör leírása

Milyen feladataid lesznek?

  • Komplex finanszírozási ügyletek teljes körű menedzselése,
  • Üzleti lehetőségek aktív keresése, ügyfél- és ügylet akvizíció az aktuális üzletpolitikai irányelvek figyelembevételével, kiemelt ügyfélkapcsolatok folyamatos erősítése, proaktív kezelése,
  • Ügyféltárgyalások önálló bonyolítása, ügyleti deal teamek vezetése, szindikált hitelek szervezése
  • Javaslattétel az elemzővel közösen az ügyletek finanszírozására vagy elutasításra,
  • Döntéshozó fórumokon az ügyletek képviselete,
  • Piaci trendek nyomon követése, információszerzés, információelemzés,
  • Ügyletekre vonatkozó információk, dokumentumok beszerzése, értékelése,
  • Ügyfélrendezvényeken való részvétel, ügyfélrendezvények szervezésében való részvétel,
  • Keresztértékesítési lehetőségek keresése és kiaknázása,
  • Bankcsoporton belüli kapcsolattartás (nemzetközi),
  • Önálló kapcsolattartás külsős partnerekkel,
  • Junior kollégák támogatása
  • Mit várunk tőled?

  • Ingatlanfinanszírozásban szerzett minimum 5 éves banki tapasztalat
  • Ingatlanfejlesztői, befektetői kör ismerete, meglévő kapcsolatrendszer
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hitelezési jogi ismeretek
  • Önállóan munkavégzés, priorizálási készség
  • Magabiztos fellépés, prezentációs készség
  • Szervezői készség
  • Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás
  • Munkavállalói Támogató Program
  • Képzések,
  • Extra szabadnap,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.
  • Mire számíthatsz jelentkezésedet követően?

    Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig virtuális interjút követően adunk neked visszajelzést.