IBM

3.75
  • www.ibm.com

IBM értékelés

Vélemények

2020. 07. 11. Hasznos (0)

Mellette
Oktatások, home office

Ellene
Fejetlenség, bérek

IT Specialist - Budapest
Tapasztalat 1-2 év.
Nem ajánlom ezt a munkaadót az ismerőseimnek.

Hasznos

Vélemények

2020. 05. 29. Hasznos (0)

Mellette
Emberközpontú. Figyel a dolgozóira, hogy jól érezzék magukat, folyamatosan fejleszt és fejlődik

Minden információ megjelenítéséhez kérjük, lépjen be .

Hasznos
Hasznosak-e ezek az információk?
Segítsd te is a közösséget megosztva tapasztalataidat itt IBM

Vélemények

2020. 05. 27. Hasznos (0)

Mellette
"Presztizs munkahely", ha bekerülsz, akkor utána jó eséllyel előnnyel fogsz indulni későbbi pozícióknál.

Hasznos

Vélemények

Mellette
Maximálisan támogatják a dolgozókat

Hasznos

Vélemények

2020. 03. 18. Hasznos (0)

Mellette
Home office, munkakörnyezet

Hasznos
Friss vélemények
.. szuper hogy a járvány ideje alatt sem küldtek el senkit !.. és hogy helybe van !
Rugalmassag jellemzi a ceget, megteszik azt a bizonyos plusz egy lepest a munkavallalo kenyelmeert.
Legutóbb hozzáadott fizetések
építészmérnök
300.000 HUF
Eladó pénztáros
225.000 HUF
Pénztár-Hostess
125.400 HUF
NAPRAKÉSZ HÍREK ÉS CIKKEK
Az otthoni munkavégzés, luxusnak tűnhet adott esetben. Munkába járás nélkül, az összes nasival kéznyújtásnyira és pizsamában ...
A jelenlegi helyzetben, egyre több munkáltató dönt úgy, hogy otthoni munkavégzést tesz lehetővé – adott esetben, rendel el - a ...
Az alkalmazottak motiválása kiemelten fontos szempont a munkahelyeken, mivel ez szabhatja meg a szervezet vagy akár az egész vállalat ...