Procter & Gamble

4

Procter & Gamble értékelés

Vélemények

2020. 06. 02. Hasznos (0)

Mellette
Családias környezet, jó fizetés, olcsó bolt.

Ellene
Nem nagyon segítik azon munkásokat akik bajba kerülnek.

Operátor -
Tapasztalat 5-6 év.
Ajánlom ezt a munkaadót az ismerőseimnek.

Hasznos

Vélemények

2020. 05. 26. Hasznos (0)

Mellette
Családcentrikus, megbízható

Minden információ megjelenítéséhez kérjük, lépjen be .

Hasznos
Hasznosak-e ezek az információk?
Segítsd te is a közösséget megosztva tapasztalataidat itt Procter & Gamble

P&G Higynett Kft

2020. 04. 29. Hasznos (0)

Mellette
Emberbarát,dolgozóbarát. Maximális empátia és tolerancia. Nem azt várom,hogy mikor lesz vége a műszaknak,hanem otthon várom azt,hogy bemehessek dolgozni :)

Hasznos

Vélemények

Mellette
Emberiségből jeles
Versenyképes fizetés
Jó légkör jó munka

Hasznos

Hyginett Kft

2020. 04. 28. Hasznos (0)

Mellette
Biztos munkahely, kihívást jelentő munka, előrelépési lehetőség korlátlan, átlagon felüli teljesítménynél pedig garantált.

Hasznos
Friss vélemények
A munkakörnyezet tiszta és ápolt környezet.
Sok normális ember.
Kikészletező
Nincs ilyen semmi mellette
Legutóbb hozzáadott fizetések
Kiemelt szakreferens
337.000 HUF
Kontroller
320.000 HUF
Application engineer
455.600 HUF
NAPRAKÉSZ HÍREK ÉS CIKKEK
A koronavírusjárvány olyan kihívás elé állította a dolgozókat, amelyre sosem volt még példa.
A technológia fejlődésének köszönhetően, a fejvadászoknak több lehetősége is van arra, hogy miként szervezzenek meg egy ...
Szinte minden cégvezető egyetért abban, hogy a gazdaság idén akkora válságot szenved el a koronavírus-járvány következtében, ...