Bosch Magyarország

3.7
  • www.bosch.hu

Bosch Magyarország értékelés

Vélemények

2020. 05. 04. Hasznos (0)

Mellette
Időben fizetnek

Ellene
Nincsen ilyen....

Hatvan
Tapasztalat 1-2 év.
Ajánlom ezt a munkaadót az ismerőseimnek.

Hasznos

Vélemények

2020. 05. 03. Hasznos (0)

Mellette
Stabil, fejlődési lehetőséget biztosít, van képzési rendszere, jó munkakörnyezet, mentorálás

Minden információ megjelenítéséhez kérjük, lépjen be .

Hasznos
Hasznosak-e ezek az információk?
Segítsd te is a közösséget megosztva tapasztalataidat itt Bosch Magyarország

Vélemények

2020. 04. 29. Hasznos (0)

Mellette
semmi. csak rosszat.

Hasznos

Robert Bosch Miskolc

2020. 04. 28. Hasznos (0)

Mellette
Szeretek itt dolgozni egy össze szokott korrekt csapat van imádok itt lenni :-)

Hasznos

Robert Bosch kft

Mellette
Jó munkakörnyezet
Stabil cég
Fix jövedelem
Pontos kifizetés

Hasznos
Friss vélemények
Junior Software Engineer
Jó munkakörnyezet, barátságos kollégák, rugalmas munkaidő.
Jo csapat,odafigyelnek az emberre,könnyű betanulás és segitőkészek
Jó fizetés,megbízható,sok helyre eljutsz,munkaruha A-Z ig.
Legutóbb hozzáadott fizetések
Gépkocsivezető
130.000 HUF
Felvételi technikus
260.000 HUF
Fiókvezető
380.000 HUF
NAPRAKÉSZ HÍREK ÉS CIKKEK
Fokozatosan visszatérhetnek az emberek munkahelyekre.
A jelenlegi helyzet miatt a munkajogi környezet szinte folyamatosan változik, amit nem könnyű lekövetni a HR-eseknek sem.
A szülési szabadság minden kismamának jár, és bár a szülési szabadság 2020-tól megváltozott, a szülési szabadság időtartama ...