Telenor Hungary

4.5
  • www.telenor.hu

Telenor Hungary értékelés

Vélemények

2020. 08. 19. Hasznos (0)

Mellette
Kellemes természetközeli környezet, fiatalos lendületes csapat

Ellene
Cég nagyságából adódóan néha lassú folyamatok

Ügyfélszolgálati Munkatárs - Budapest
Tapasztalat 3-4 év.
Ajánlom ezt a munkaadót az ismerőseimnek.

Hasznos

Vélemények

2020. 06. 29. Hasznos (0)

Mellette
A kollégák magas szakmai tudással rendelkeznek. Multi cég, jól fizet és jók a béren kívüli juttatások is.

Minden információ megjelenítéséhez kérjük, lépjen be .

Hasznos
Hasznosak-e ezek az információk?
Segítsd te is a közösséget megosztva tapasztalataidat itt Telenor Hungary

Vélemények

2020. 06. 02. Hasznos (0)

Mellette
Méltányos fizetés

Hasznos

Vélemények

2020. 05. 28. Hasznos (0)

Mellette
- gyönyörű helyen van, zöld munkakörnyezet
- állatbarát
- támogatja a homeoffice-t
- szuper kollégákkal dolgozhatsz, értelmes, diplomás, összetartó közösség

Hasznos

Vélemények

2020. 05. 26. Hasznos (0)

Mellette
Viszonylag rugalmasan változtatható munkarend

Hasznos
Friss vélemények
Korrekt bérek és juttatások
Korrekt vezetők.Jó munkakörülmények.
Aránylag jó bérezés buszjárat van
Legutóbb hozzáadott fizetések
Részlegvezetõ
450.000 HUF
Operátor
190.000 HUF
Csoportvezető
236.500 HUF
NAPRAKÉSZ HÍREK ÉS CIKKEK
Az otthoni munkavégzés, luxusnak tűnhet adott esetben. Munkába járás nélkül, az összes nasival kéznyújtásnyira és pizsamában ...
A jelenlegi helyzetben, egyre több munkáltató dönt úgy, hogy otthoni munkavégzést tesz lehetővé – adott esetben, rendel el - a ...
Az alkalmazottak motiválása kiemelten fontos szempont a munkahelyeken, mivel ez szabhatja meg a szervezet vagy akár az egész vállalat ...