A munkakör leírása

Alu Lakatos

ALU LAKATOS
A Dunaharasztin működő Schwarzmüller Járműgyártó és Kereskedelmi Kft. évtizedek óta a környék jelentős és elismert munkaadója.
Hisszük, hogy közös a sikerünk, amely munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik.
Lépjen be közénk!
Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:
FELADATOK:
  • Fémszerkezetek összeállítása, hegesztése (adott műszaki dokumentáció alapján)
  • Szerelési, szerkezetlakatosi feladatok elvégzése
  • A hegesztőkészüléknek és tartozékainak ápolása és napi karbantartása

ELVÁRÁSOK:
  • Lakatos (gép, épület, szerkezet) szakmunkás bizonyítvány
  • Hegesztő minősítés
  • Jó műszaki rajz olvasási készség

MUNKAIDŐ:
  • 1 műszak: 5:40-14:00
  • Hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
  • cafeteria
  • műszakpótlék
  • mozgóbér
  • stabil vállalati háttér
  • multinacionális környezet
  • versenyképes jövedelem
  • biztonságos munkavégzés
  • családbarát hozzáállás

CÉGES BUSZ INDUL:
  • Ráckeve, Kiskunlacháza, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Tököl, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Bugyi, Bojás, Taksony, Dunaharaszti, Ócsa, Alsónémedi, Csepel, Pesterzsébet, Budapest

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Dunaharaszti