A munkakör leírása

Banki Tranzakciós szakértő

(Card, Cash and Payments területre)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Magán egészségügyi biztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Partnerünk gondoskodik a munka és a magánélet egészséges egyensúlyáról
  • Extra szabadságok
  • Rugalmas, családbarát munkahely
  • Magasszintű betanítás
  • Lehetőség egy tekintélyes multinacionális vállalatnál dolgozni
  • Piacvezető képzések, workshopok, külső képzések, nyelvi tréningek

Mi lesz a feladatod?
  • Belföldi és nemzetközi fizetések feldolgozásának koordinálása
  • Kimenő és bejövő postai fizetések kezelése
  • Különböző típusú csoportos beszedések feldolgozása
  • Ügyfelek készpénz- és páncélszekrény-kezelése
  • Ügyfelek bankkártya tevékenységeinek kezelése és figyelemmel kísérése
  • Napi pozíciókezelés, beleértve a GIRO napi pozíciót, a deviza- és pénzpiaci pozíciót
  • Végrehajtott ügyfélfizetésekről szóló visszaigazolások előkészítése
  • Ügyféligények és vizsgálatok kezelése
  • Napi kommunikáció és kérések kezelése dedikált eszközön keresztül a kiszervezett háttériroda felé

Elvárások:
  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat pénzügyi területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:
  • Banki tapasztalat
  • Ismeretek belföldi és nemzetközi fizetési rendszerekről