A munkakör leírása

Bér ér TB ügyintéző

FELADATOK:
  • Társadalombiztosítási pénzbeli ellátások számfejtése (Táppénz, CSED, GYED, GYÁP, Üzemi Baleset)
  • TB ellátásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Társadalombiztosítási statisztika, visszaigénylés elkészítése.
  • Részvétel a havi bérszámfejtési feladatokban
  • Járandóságok kiszámítása, letiltások levonások kezelése
  • Kilépő munkavállalók elszámolása, számukra a jogszabályban előírt igazolások kiállítása
  • Utazási költségtérítés elszámolás kezelése
  • Munkáltatói jövedelemigazolások elkészítése

ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú végzettséget, minimum 1-3 év szakmai tapasztalatot
  • TB-, Munkaügyi-, és adó jogszabályok naprakész ismeretét és folyamatos nyomon követését
  • Folyamatos tanulásra, fejlődésre való igényt
  • Komplex gondolkodást – Ne csak a HR Operációban gondolkodj, hanem az egész vállalatban!
  • Kiváló kommunikációs készséget – Támogasd munkavállalóinkat szakmai kérdéseikben!
  • Proaktivitást – Vedd észre a fejlesztendő pontokat, és tegyél konstruktív javaslatokat!
  • Előny: Nexon program ismerete

MUNKAIDŐ:
  • Általános munkarend
  • Heti 2 nap home office

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Laptopot és céges telefont korlátlan használatra
  • Kiszámítható munkarendet
  • Munkába járási támogatást vagy Budapestről céges busz használatát
  • Alapos betanítást és folyamatos szakmai támogatást – Ha elakadsz valamiben, együtt lépünk tovább.
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és napi rendszerességgel gyümölcsöt

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Üllő