A munkakör leírása

Branch Manager (logisztikai terület)

Szállítmányozással és logisztikai támogatással foglalkozó nemzetközi partnercégünk számára keresünk
Branch Manager kollégát
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Munkaeszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • Céges autó

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Rendelkezel legalább 5 éves, közúti fuvarozási vagy szállítmányozási területen szerzett, aktív kereskedelmi tapasztalattal és kapcsolati tőkével
  • Nem okoz gondot az angol nyelv magabiztos használata (szóban és írásban)
  • Felhasználói szinte kezeled az MS Office (Word, Excel, Outlook) programokat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képességeid vannak
  • Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség vagy
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés jellemző rád

Előny, ha van:
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismeret
  • Operatív szakmai tapasztalat

Feladataid lesznek:
  • Önálló, vidéki kirendeltség üzletág szintű felépítése, az egység kereskedelmi és operatív tevékenységének kialakítása, személyi állományának felépítése
  • A vállalati brand területen történő eredményes bevezetése, az ügyfélélmény és az ügyfélelégedettség maximalizálása
  • Adott kirendeltséghez tartozó területen történő üzletfejlesztési tevékenység
  • Alvállalkozói kapcsolatok építésében, megszilárdításában történő szerepvállalás
  • Társosztályokkal, tagvállalatokkal, kirendeltségekkel, valamint a vállalatvezetéssel történő szoros együttműködés

Munkarend: rugalmas (irodai)
Munkavégzés helye: bárhol az országban
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!