A munkakör leírása

Branch manager - országszerte bárhol

Az Adecco nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

BRANCH MANAGER

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl vállalati bónuszrendszer és céges autó);
•    Mert kihívásokkal teli, változatos feladataid lesznek;
•    Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz támogató környezetben,
•    Ahol a szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítják.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    önálló, vidéki kirendeltség üzletág szintű felépítése, az egység kereskedelmi és operatív tevékenységének kialakítása, személyi állományának felépítése,
•    a vállalati brand területen történő eredményes bevezetése, az ügyfélélmény és az ügyfélelégedettség maximalizálása,
•    adott kirendeltséghez tartozó területen történő önálló ügyféloldali akvizíciós és üzletfejlesztési tevékenység,
•    alvállalkozói kapcsolatok építésében, megszilárdításában történő szerepvállalás,
•     társosztályokkal, tagvállalatokkal, kirendeltségekkel, valamint a vállalatvezetéssel történő
szoros együttműködés.

Te vagy az IGAZI, ha:

•    Legalább 5 éves, közúti fuvarozási vagy szállítmányozási területen szerzett, aktív kereskedelmi tapasztalattal és kapcsolati tőkével rendelkezel;
•    Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
•    Szívesen értékesítesz; kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség jellemez;
•    Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat (Word, Excel, Outlook);
•    Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség Vagy;
•    Képes Vagy a precíz, igényes és önálló munkavégzésre.
•    Operatív szakmai tapasztalat, felsőfokú szakirányú végzettség és egy második idegen nyelv ismerete előnyt jelent.
Munkavégzés helye: országszerte bárhol (a kirendeltség kialakításához)