A munkakör leírása

Business Development Specialist

Partnercégünk, egy nemzetközi szoftverfejlesztő cég számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A magyarországi potenciális ügyféladatbázis növelése, a felvásárlási kritériumoknak megfelelő szoftvercégek megtalálása
  • Kapcsolatfelvétel és tárgyalás a célvállalatokkal
  • A közösségi média kommunikáció kezelése
  • A már meglévő és a potenciális ügyfelek tevékenységének nyomon követése
  • Szoros együttműködés a cseh és a holland csapattal

Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év tapasztalat sales/business development területen
  • CRM rendszer (Salesforce) ismerete
  • Részvétel üzleti találkozókon Budapesten és környékén, valamint évente néhány alkalommal csapatmegbeszéléseken és tréningeken Hollandiában vagy Csehországban
  • Precíz, szorgalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Jártasság a piackutatásban

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai- és szoftverismeret

 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés (euróban) és bónusz
  • Otthoni munkavégzés
  • Nemzetközi utazási és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi munkahely
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye: Otthoni munkavégzés, de Budapesten vagy a 100 km-es körzetében szükséges lakni, mert időközönként meg kell látogatni a vállalatokat.