A munkakör leírása

CNC gépkezelő - 2 műszak

Magyar tulajdonú vállalat győri szerszámüzemébe keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkaviszony
  • Családias, kis létszámú cég
  • 2 műszakos munkarend, fizetett munkaközi szünettel
  • Havi 15000 Forint cafeteria, 13. havi juttatás
  • Bejárás támogatás

Feltételek:

  • Szakirányú végzettség
  • Heidenhain 530/640 és/vagy ULTIMAX programnyelv közép szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Gyártás dokumentálása
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Egyedi gyártásban szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Cam programírás ismerete

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központon való munkavégzés
  • Gyártási feladatok végrehajtásához szükséges szerszámozás előkészítése
  • Egyedi alkatrészek gyártása műszaki rajz és előírt technológia alapján önálló programozással
  • Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés

Várom jelentkezésed önéletrajzod csatolásával!
További részletekért keresd Danit! +36303698073