A munkakör leírása

FELADATOK

A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt., a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott munkatársat a telephely biztonsági és vagyonvédelmi feladatainak ellátására.

  • A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt. várpalotai telephelyén található diszpécser központban felmerülő feladatok ellátása
  • A térfigyelő kamerák, a behatolásjelző rendszerek és a tűzvédelmi rendszer monitorozása
  • Riasztó- és kamerarendszerek jelzéseire reagálás és a biztonsági felvételek elemzése
  • Tevékenységi napló vezetése és felügyeleti jelentések készítése.
  • Biztonságügyi incidensek, rendkívüli események jelentése a Telephely biztonsági tiszt részére
  • Gyanús viselkedés, incidens és biztonsági incidensek kivizsgálása és elhárítása.
  • Meghatározott esetekben kommunikáció a rendvédelmi szervekkel, a tűzoltósággal és a sürgősségi egészségügyi személyzettel
  • A munkavállalók és látogatók biztonságának megszervezése
  • A vállalati szabályzatok és jogi előírások betartása, betartatása
ELVÁRÁSOK
  • Biztonsági szakirányú középfokú végzettség (rendészeti, honvédségi, vagy biztonságszervezői végzettség) VAGY OKJ-s személy és vagyonőr képesítés, ennek megfelelő minimum 5 éves szakmai gyakorlattal
  • Ügyeleti, diszpécseri beosztásban szerzett gyakorlat előny
  • Elsősegélynyújtás és az önvédelem terén szerzett képzettség előny
  • Angol vagy német nyelv alapfokú kommunikációs ismerete előny
  • Kiváló felügyeleti és megfigyelési készség
  • Monotonitás tűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, kultúrált megjelenés
  • Jó ítélőképesség
  • A közbiztonsággal, biztonsági műveletekkel és eljárásokkal kapcsolatos szakmai ismeretek.
  • Alapvető ismeretek a biztonsági állam törvényeiről és rendeleteiről.
AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások
  • Változatos és egyedi fuvarozási lehetőségek
  • Nemzetközi csapat- és vállalati kultúra
  • A kreatív ötletek meghallgatásra kerülnek
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Részvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.
ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.