A munkakör leírása

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

   “Gondoskodunk Rólad, a vállalatunkról és a környezetünkről is. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást.”
Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgoznak!
Csatlakozz te is összeszokott csapatunkba az alábbi pozícióba:
Elektromos karbantartó

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Biztos hátterű, nemzetközi vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Betanulási idő alatt 1 műszak
  • Betanulási idő után 4 műszak, 12 órás munkarend
    (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)
  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból, akár a lakhelyedről is
  • Autóval való bejárás esetén üzemanyag költségtérítés (30 Ft/km)
  • Ingyenes oktatások, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés, tapasztalattól függően
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Minőségi és teljesítményprémium
  • Nyugdíj és egészségpénztári tagság
  • Jubileumjutalom, minden munkaviszonyban töltött év után
  • Karácsonyi jutalom

Az alábbi napi rutinnal várunk:
  • Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása, kiküszöbölése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Rendszeresen előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
  • Javaslat és részvétel gép- és folyamatfejlesztésben, folyamatmérnökök támogatása
  • Összegezve karbantartóként a kollégáiddal együtt Te fogod biztosítani a gyáregység termelőgépeinek zavartalan működését, balesetmentes üzemelését.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Irányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerész végzettséggel rendelkezel
  • Jártas vagy az ipari- és PLC vezérlésekben
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete, aktív használata
  • Folyamas munkarendet tudod vállalni
  • Angol vagy német alapszintű nyelvismeret
  • Szakmai tapasztalat, gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség, kiváló problémamegoldó készség jellemez
  • Pontosan, precízen, önállóan dolgozol
  • Fontos számodra a minőség mindenkori szem előtt tartása

Előny jelent:
  • NC hajtások –Siemens, Bosch- ismerete
  • Siemens S7 PLC-k ismerete
  •  SAP ismeret
  • Villanyszerelő végzettség

Munkavégzés helye:
  • Heves vármegye

Ha megtetszett a pozíció, ne habozz kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Anikót +36 30 297 6034 telefonszámon!