A munkakör leírása

FELADATOK
  • Kábelkötegek és egyéb elektromos komponensek vagy rendszerek meghatározott sorrendben történő beszerelése
  • Szerelvények, alszerelvények és rendszerek tesztelése a munkatervnek megfelelően
  • Utómunkálatok elvégzése megadott utasításoknak megfelelően
  • Hibaelhárítás tesztelés során felmerülő hibák esetén
  • Építési folyamatok befejezéséhez szükséges szerszámok, berendezések és összeszerelési segédeszközök karbantartása
  • Szükséges alkatrészek, szerszámok és berendezések biztonságos és hatékony tárolásának fenntartása a műhelyben és munkaterületeken
  • Az 5S módszer betartásának biztosítása a munkaterületen (Sort (szelektálás), Set In Order (elrendezés), Shine (takarítás), Standardize (standardizálás) és Sustain (fenntartás))
ELVÁRÁSOK
  • Szakirányú végzettség, pl. elektronikai technikus, villanyszerelői, autóvillamossági szakképesítés vagy ezzel egyenértékű
  • Legalább 2 év munkatapasztalat
  • Különféle szerszámok / berendezések használatának képessége
  • Darukezelő/emelő tanúsítvány előny
  • Minőség iránti elhivatottság
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért
ELÉRHETŐSÉGEK

Felelős kapcsolattartó: Angyal Korinna

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.