A munkakör leírása

Élhajlítógép-kezelő Kecskeméten 1 műszakban

Konyhatechnológiával és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
 ÉLHAJLÍTÓGÉP-KEZELŐ

Miért érdemes jelentkezned:
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad;
-    Mert 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz;
-    Mert egy nagymúltú, stabil hazai vállalat dolgozója lehetsz,
-    Ahol hosszú távon számítanak Rád.

Milyen feladataid lesznek:
-    Jellemzően acélból készült lemezek és félkész termékek élhajlítása;
-    Az élhajlító gépen programok készítése, amennyiben azt a termék gyártása indokolja;
-    Minőségellenőrzés műszaki leírás alapján;
-    Munkafolyamatok, elkészített termékek darabszámának adminisztrálása.

Jelentkezz, ha:
-    Van tapasztalatod lemezmegmunkálásban, élhajlításban;
-    Tudsz műszaki rajzról olvasni;
-    Jó állóképességgel rendelkezel;
-    Önállóan képes Vagy precíz munkát végezni;
-    CNC gépkezelői tanfolyam megléte előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Kecskemét