A munkakör leírása

Fémipari anyagvizsgáló

Partnercégünk a vasúti síngyártás meghatározó alakja az egész világon. Innovatív megoldásokat kínál a váltók működtetését megvalósító állítóművek, zárszerkezetek, végállás érzékelők terén. Ha szeretnél betekintést nyerni és részese lenni a gyártásnak, akkor jelentkezz most az alábbi munkakörbe:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Alapbér + cafeteria
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 06:00-14:30-ig.
  • Mentori program
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Minőségellenőrzési feladatok (mérések, vizuális ellenőrzés) végzése és dokumentálása a beszállított és legyártott alkatrészeken
  • Termeléssel való folyamatos együttműködés és minőségügyi oldalról való támogatása
  • A nem megfelelő termékek azonosítása, kezelése és ezekről minőségi jelentések készítése
  • Riportok, kimutatások, jelentések készítés és ezek a dokumentálása a vállalatirányítási rendszerbe

 Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (fémipari vagy gépipari végzettség)
  • Ha már van minőségellenőrzésben szerzett tapasztalatod
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Pontosság és precizitás jellemzi a munkádat
  • Fémiparban használatos mérőeszközök ismerete
  • Penetrációs eljárásban van már tapasztalatod

Előny:
  • Angol nyelv ismeret
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös