A munkakör leírása

Field sales representative

Miért érdemes csatlakoznod?
  • Rugalmas munkarend
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Juttatási csomag
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Mit fogsz csinálni?
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és értékelése a növekedés és siker elérése érdekében
  • Hazai kapcsolatok kiépítése meglévő és új ügyfelekkel
  • A márka képviselete minden ügyféllel és érdeklődővel folytatott interakció során
  • Részvétel az értekezleteken, értékesítési eseményeken és képzéseken
  • Ügyfelek tájékoztatása a termékek vagy szolgáltatások pénzügyi és szakmai előnyeiről
  • Ügyfelek rendszeres látogatása
  • Versenytársak, új termékek és piaci feltételek figyelemmel kísérése

Elvárások:
  • Minimum 5 éves értékesítési tapasztalat
  • Meglévő kapcsolati háló sportruházati és lábbeli üzletágban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség