A munkakör leírása

(Fő)építésvezető

Partnercégünk  magyarországi központú, évtizedes tapasztalattal rendelkező, közép-európai régió egyik legnagyobb ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének a tagja. Innovatív ipari ingatlanfejlesztőként teljeskörű megoldásokat kínál a telekfejlesztéstől a kivitelezésen át egészen a létesítményfenntartásig. Környezetbarát, korszerű és minőségi műszaki technológiák használatával jövőbe mutató megaparkokat hoznak létre, melyek az ott dolgozók számára élhető, emberközpontú felhasználóbarát környezetet biztosítanak.
Csatlakozzon (Fő)építésvezetőként!
A következő feladatok várnak Rád:
  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítésigazolások alátámasztása
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése geometriai és mennyiségi felmérések készítése
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Kivitelezési ütemterv ellenőrzése, részütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Riportálás a Projektvezető és a Kivitelezési üzletágvezető felé
  • Versenyeztetési ütemterv készítése
  • Cash-Flow tervezés (heti, havi, projekt)

A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Építőmérnök végzettség (magasépítés/szerkezetépítő szakirány)
  • MS Office, kiemelten Excel és MS Projekt
  • Min. 5 év ipari-, kereskedelmi- vagy irodaépületek kivitelezésirányításában szerzett tapasztalat

Miért jó náluk dolgozni?
  • Erős, több lábon álló cégcsoport, hosszútávú tervekkel, stabil jövőképpel.
  • Látványos, nagy ívű és volumenű projekteken dolgoznak.
  • A válságos időszakokban is helytállnak: fennállásunk óta sosem volt olyan projekt, amit ne fejeztek volna be.
  • Hosszútávú karriert kínálnak.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítanak.
  • Kollégáink munkáját versenyképes jövedelemmel, átlátható juttatási csomaggal honorálják.
  • Fejlesztéseik főként a főváros közvetlen környezetében találhatók, így helyszíni munkavégzés esetén sincs szükség hosszadalmas ingázásra.
  • Csapatuk összetartó és vidám, rendszeresek a jó hangulat csapatépítő tréningek, és munkaidőn kívül is gyakran szerveznek közös programokat.

Érdeklődés esetén kérem angol nyelvű önéletrajzzal együtt jelentkezzen!