A munkakör leírása

Főkönyvelő

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk
Főkönyvelő kollégát hosszú távra
Amit kínálunk:
  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előre lépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahely, családos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Rendelkezel számviteli egyetemi végzettséggel , valamint mérlegképes könyvelői státusszal és szakmai tudással
  • Dolgoztál már legalább 5 évet hasonló területen (előny, ha gyártói környezetben) és csapatvezetésben is szereztél tapasztalatot
  • Nem okoz gondot az SAP FI modul és az angol nyelv napi szintű használata (felsőfokú)
  • Magas szintű kommunikációs készségeid vannak, beleértve a prezentációs és tárgyalási technikákat is

Feladataid lesznek:
  • A debreceni Számviteli csoport felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések biztosítása a számvitel területén
  • Számviteli kérdések proaktív kezdeményezése és megoldása
  • Erős együttműködés a pénzügyi szolgáltató központ munkatársaival
  • Az általános számvitelre vonatkozó stratégia felállítása és végrehajtása
  • Számviteli elvek, politikák, gyakorlatok és eljárások kidolgozása és fenntartása
  • Negyedéves fluktuációs elemzés, hónap végi/időszak végi pénzügyi zárási és beszámolási tevékenységek összehangolása és elvégzése
  • Éves jelentés elkészítése a magyar GAAP, törvényi és fiskális szabályozás szerint
  • A felsőbb vezetés által kért feladatok elvégzése a számvitel területén

Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!