A munkakör leírása

Folyamatmérnök

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk

Folyamatmérnök kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előrelépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahely, családos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök) és releváns gyártási tapasztalattal
  • Nem okoz gondot az MS Office és az angol nyelv napi szintű használata (kommunikációképes szint)
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség jellemző rád
  • Előny, ha jártas vagy PLC rendszerek és robotprogramozás területén

Feladataid lesznek:
  • Termelőberendezések folyamatképességének fenntartása és fejlesztése a minőség és termelés hatékonyságának biztosítása érdekében
  • Gyártóberendezések folyamatos működésének biztosítása, dokumentumainak elkészítése, frissítése
  • Hibaelemzés és a hibák meghatározása
  • Folyamatoptimalizálási és fejlesztési lehetőségek feltárása, aktív részvétel a megvalósításban
  • Technikai képzési anyagok készítése, frissítése
  • Napi termelési jelentések elkészítése, prezentálása

Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!