A munkakör leírása

Garanciális ellenőr

Nemzetközi partnerünk autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben a világ legnevesebb autógyárai számára.
Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgoznak!
Csapatunk bővülése miatt várunk Téged is az alábbi pozícióba:
GARANCIÁLIS ELLENŐR

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Biztos hátterű, nemzetközi vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • 2 műszak, 8 órás munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból, akár a lakhelyedről is
  • Autóval való bejárás esetén üzemanyagköltségtérítés (30 Ft/km)
  • Betanulás aktív támogatása
  • Ingyenes oktatások, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Minőségi és teljesítményprémium
  • Nyugdíj és egészségpénztári tagság
  • Jubileumjutalom, minden munkaviszonyban töltött év után
  • Karácsonyi jutalom

Az alábbi napi rutinnal várunk:

    • A bevizsgálási központunk folyamatos, megbízható és pontos működésének biztosítása
    • Az általunk gyártott valamennyi termékfajta ellenőrzése és bevizsgálása a cég telephelyén vagy az ügyfelek telephelyén, adott esetben járművekben
    • Hidraulikus és elektromos kormányművek garanciális kivizsgálása, ami magába foglalja az:
    •  elektromos alkatrészek méréseinek elvégzését (ECU, szenzorok).
    • az alkatrészek szétszerelését és ellenőrzését valamint a hiányosságok dokumentálását
    • bevizsgálási jelentések elkészítését és ezek adatainak a felvitelét a vállalatirányítási rendszerbe.
    • Az elemzések eredményeinek a bemutatása.
    • Tehát a garanciális döntések megalapozottságának biztosítása
    • Összegezve a Te feladatod lesz, hogy a vevőink kimagasló minőségű termékeket kapjanak és maximálisan elégedettek legyenek

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel pl: mechatronikai vagy elektronikai vagy gépipari technikus
  • Járműtechnikában és minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete, aktív használata nem okoz gondot
  • 2 műszakos munkarendet tudod vállalni
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Pontosan, precízen dolgozol
  • Csapatban tudsz dolgozni, de önállóan is megállod a helyed
  • Fontos számodra a minőség mindenkori szem előtt tartása

Munkavégzés helye:
  • Maklár

Ha megtetszett a pozíció, ne habozz kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid.
Találkozzunk egy személyes állásinterjún, ahol bemutatjuk Neked a vállalatot, Te pedig mesélhetsz nekünk korábbi tapasztalataidról!