A munkakör leírása

Gépészmérnök

Olaj- és gázipar részére optikai termékfejlesztéssel és gyártással foglalkozó partnerünk keres kollégát az alábbi pozícióba:

Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert egy vezető és innovatív vállalat tagja lehetsz;
  • Mert szakmai és anyagi fejlődésben lesz részed;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Milyen feladataid lesznek?
  • Egyedi megrendelés alapján termékek SolidWorks 3D tervezése;
  • Olaj- és gázkutakban használható optikai egységek tervezése, fejlesztése;
  • Egyedi projektek sikerében való aktív részvétel;
  • Társosztályokkal való napi szintű egyeztetés;
  • Napi, heti, havi szintű riportálás, adminisztráció.

Jelentkezz, ha:
  • Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel;
  • Van tapasztalatod alkatrész tervezésben (előny: SolidWorks);
  • Csapatjátékos vagy, de önálló és hatékony munkavégzés sem jelent gondot számodra;
  • Könnyedén átlátod és priorizálod a napi feladatokat;
  • Képes vagy a folyamatokat és az erőforrásokat hatékonyan szervezni.

Munkavégzés helye: Kecskemét