A munkakör leírása

Gépgyártás technológus

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk gépgyártás technológus munkatársat. Partnerünk forgácsolt alkatrészgyártással foglalkozik és azonnali kezdéssel, hosszú távra keresi új kollegáját.
Feladatok:
  • autó-és vasútipari alkatrészek, illetve változatos fémszerkezetek tervezése, fejlesztések elvégzése
  • terméktervezés és a kapcsolódó technológiai dokumentációk kidolgozása
  • a gyártás és a gyártástechnológia támogatása, közvetlen kapcsolattartás a termelő egységekkel
  • "első minta" gyártásban való aktív részvétel
  • vállalatirányítási rendszer napi használata, gyártásokhoz törzsadatok, műveleti sorrendek, technológia, alapanyag szükséglet, normaidők kezelése, folyamatos ellenőrzése, karbantartása

Elvárások:
  • Gépésztechnikusi vagy egyéb technikusi végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek

Előny:
  • autóiparban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • egyéni bérmegállapodás (tapasztalatok és végzettség alapján)
  • bejárási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • irodai munkarend
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár