A munkakör leírása

Gépkezelő

FELADATOK:
  • Magas szinten automatizált csomagolóanyag gyártó gépsorok kezelése, felügyelete
  • A gépsorok alap és félkész anyagokkal való ellátása
  • Gép melletti minőségellenőrzés
  • Termelési adatok rögzítése, dokumentálás
  • Aktív részvétel a berendezések alapszintű karbantartásában

ELVÁRÁSOK:
  • Legalább szakmunkás szintű képesítés
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes programok esetén felhasználói szintű ismeretek
  • Előny, de nem feltétel: műszaki érdeklődés, papír,- nyomda- és műanyagiparban szerzett tapasztalat

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak
  • 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Nyugdíjpénztár támogatás: bruttó alapbér 3,5%-a
  • Cafeteria: évi bruttó 525.000 Ft
  • Bejárási támogatás: Budapest és Budaörs közigazgatási határán kívüli lakhely esetében: 100%-ban MÁV és Volán bérlet támogatás vagy netto 30 ft/km támogatás.
  • Éves bónusz: éves bruttó alapbér 7%-a
  • Céges buszjárat (Budapestről)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budaörs