A munkakör leírása

Global Trade Compliance Analyst

Partnerünk egy világszerte elismert vegyipari vállalat, amely innovatív termékeivel meghatározó szerepet játszik olyan fontos iparágakban, mint az energiaipar, a kommunikáció, a szállítás és az elektronika. Számukra keresünk lelkes és motivált új kollégát az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A vámügynököktől származó export-import belépési csomagok és egyéb inputok auditálása
  • Belső útmutatások összehasonlítása a vámügynökök által benyújtott dokumentumokkal
  • A hiányosságok vagy hibák megfelelő dokumentálása
  • Az EMEA Global Trade Compliance Manager támogatása az operatív brókermenedzsmentben
  • Aktív részvétel a havi brókerértekezleteken
  • A meglévő vámeljárások javításának támogatása

Elvárások:

  • Supply chain/logisztika területen szerzett felsőfokú végzettség, vagy ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 1-2 éves vámügyintézői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Logikus gondolkodás és támogató hozzáállás

Előnyt jelet:
  • Vámügyintézői képesítés
  • Vegyipari tapasztalat
  • SAP vagy más ERP rendszer ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Határozott idejű szerződés hosszabbítási lehetőséggel
  • Cafeteria és bejárási támogatás
  • Hybrid munkavégzési lehetőség
  • Nyelvtanulási tréning
  • Támogató csapat egy nagy múltú, megbízható vállalatnál

Lokáció:
  • Budapest XIII.