A munkakör leírása

Munkavégzés helye: Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos, támogató légkört
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

FŐBB FELADATOK:

  • Munkavállalók személyügyi kérdéseinek teljeskörű kezelése
  • Beérkező munkaügyi dokumentumok feldolgozása
  • Személyügyi anyagok naprakészen tartása
  • Hózárással kapcsolatos feladatok elkészítése
  • Munkavállalók oktatása munkaügyi kérdésekben
  • Dolgozói tájékoztatók készítése
  • Riportok, kimutatások készítése

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE, AMENNYIBEN:

  • bérszámfejtői és TB ügyintéző tanfolyamot végeztél
  • előnyt jelenthet, ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • legalább 1-3 éves munkaügyi vagy HR adminisztrációs területen szerzett tapasztalatod van
  • jártas vagy a munkaügyi kérdések kezelésében
  • felhasználó szinten ismered az MS Office programokat
  • munkádat precízen, pontosan és igényesen végzed
  • türelmesen állsz az új feladatokhoz
  • csapatjátékos vagy és pozitívan állsz az emberekhez, kihívásokhoz
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban)