A munkakör leírása

Irodai asszisztens

Kávékapszulák és kávégépek nemzetközi kereskedelmével foglalkozó partnercégünk bővíti győri irodáját és új kollégát keres IRODAI ASSZISZTENS pozícióba.
Amit kínálunk:
  • Egy friss, feltörekvő magyarországi projekt nemzetközi háttérrel
  • Főállású munkaviszonyt irodai munkaidővel
  • Korrekt bérezést, motiváló környezetet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban (B2) (+ német nyelvismeret előnyt jelent)
  • MS Office ismeretek, különösképp MS Excel
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Könyvelési ismeretek, releváns tapasztalat

Feladatok:
  • Adatok felvezetése MS Excel táblázatokba és a vállalatirányítási rendszerbe
  • Könyvelést előkészítő feladatok
  • Dokumentumok scannelése, rendszerezése
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás külföldi irodákkal, logisztikai partnerekkel
  • Egyéb adminisztratív és szervezést igénylő teendők

Munkavégzés helye: Győr
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon. A leggyorsabb elbírálás érdekében kérlek, hogy magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzot is csatolj a pályázatodhoz!