A munkakör leírása

Karbantartó (elektromos vagy mechanikus)

Székesfehérváron található élelmiszeripari gyártó partnerünk új kollégáit keresi elektromos és mechanikus karbantartói pozícióba. Amennyiben tapasztalt karbantartónak tartod magad vagy motivált pályakezdő vagy és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz még ma és légy részese egy remek, összetartó közösségnek!
Feladatok
- Gyártósoron lévő gépek optimális beállítása
- Villamos és gépészeti berendezések karbantartása
- Felmerülő műszaki hibák elhárítása
- Gyártósor indulásának elősegítése és takarításra való előkészítése
Elvárások
- Elektromos karbantartó esetében villanyszerelői végzettség
- Mechanikus karbantartók esetében géplakatos végzettség
- Pneumatikus ismeretek
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Műszaki rajzolvasási készség
- 6+2-es munkarend vállalása (2 nap délelőtt, 2 nap délután, 2 nap éjszaka, 2 nap pihenő)
Előny
- Hegesztő/erősáramú/esztergályos plusz végzettség
Amit kínálunk:
- A csábító alapbéren felül felül rengeteg egyéb juttatás
- Műszakpótlék ( délutánban 20%, éjszakában 60%)
- Bónuszok
- Havi 30 000 Ft cafeteria
- Munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal
- 100%-ban térített helyközi ÉS helyi tömegközlekedési bérlet
- autóval történő bejárás esetén nettó 30 Ft/km