A munkakör leírása

Karbantartó mérnök

Az Adecco piacvezető közép- és felsőkategóriás kerékpárokat gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl cafeteria, rezsitámogatás, egészségbiztosítás, jelenléti bónusz, célprémium, étkezési támogatás);
•    Mert kihívásokkal teli, változatos munkád lehet egy sikeres és fejlődő multinacionális vállalatnál;
•    Mert egy szakmailag és emberileg jól működő csapatot vezethetsz;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    A tervszerű megelőző karbantartás megerősítése érdekében a karbantartási feladatok és tevékenységek megtervezése az egyes gépcsoportokra vonatkozóan, összhangban az üzemeltetési periódusokkal;
•    Karbantartási lépések és ciklusok meghatározása együttműködve a gyártástámogató mérnökkel, a tevékenység munkautasításba fektetése;
•    A 10 fős karbantartási csapat beosztásának koordinálása (műszakbeosztás, szabadságok, helyettesítés stb.);
•    Karbantartási és javítási feladatok priorizálása és felosztása a karbantartói csapaton belül;
•    Az elvégzett feladatok dokumentálása, és annak megkövetelése;
•    Karbantartási, javítási, szerelési anyagok megrendelése/utánrendelése, készletgazdálkodás;
•    Karbantartói raktár és műhely üzemeltetése a munka-, tűz- és balesetvédelmi szabályoknak megfelelően;
•    Szakterületi külsős partnerek bevonásának kezdeményezése, illetve kapcsolattartás a meglévő partnerekkel;
•    Javaslattétel a modernebb, környezettudatosabb karbantartás irányába.

Te vagy az IGAZI, ha:

•    Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel (pl. gépész, épületgépész, villamos, mechatronika szakirányon);
•    Van legalább 3 év gépkarbantartási területen szerzett gyakorlatod;
•    Kommunikációképes angol nyelvtudásod van;
•    Jól bánsz az emberekkel, szereztél már kis létszámú csoport irányításában tapasztalatot.
•    2D/3D rajzoló/tervező programok ismerete előnyt jelent (pl. AuotoCAD, SolidWorks).

Munkavégzés helye: Tószeg