A munkakör leírása

Karbantartó - Mórahalom

Az Adecco élelmiszergyártással foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozíciókba:
KARBANTARTÓ

Miért érdemes megpróbálnod?
  • Mert a versenyképes alapbéren túl motiváló bónuszokkal és cafeteriával honorálnak;
  • Mert kihívásokkal teli, felelősségteljes munkád lehet;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz családias környezetben,
  • Ahol hosszú távon számítanak Rád.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Élelmiszeripari gépek (pl. csomagológépek, kihordószalagok, spirálfagyasztó) karbantartása, javítása;
  • Tűzőrobotot érintő mechanikai meghibásodások javítása;
  • Megelőző és állagmegóvó karbantartás, adminisztráció;
  • Az egyes berendezések meghibásodási okainak feltárása, elhárítása és a termelés részére történő mihamarabbi beüzemelése, átadása;
  • Új vagy javított gépek beüzemelése, beállítása.

Te vagy az IGAZI, ha:
  • Releváns végzettséggel rendelkezel (pl. villanyszerelő, elektromos műszerész, technikus);
  • Van tapasztalatod karbantartásban és gépszerelésben, gépjavításban;
  • Vállalod a 2 műszakos munkarendet szabad hétvégékkel,
  • Autóval meg tudod oldani a munkába járást;
  • Nem okoz problémát az önálló munkavégzés;
  • Alapszintű angol nyelvtudás és élelmiszeripari tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Mórahalom