A munkakör leírása

Karbantartó raktáros - Dunaföldvár

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Karbantartó raktáros

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad (a versenyképes alapbéren túl cafeteria és teljesítménybónusz is elérhető);
•    Mert 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod;
•    Mert egy stabil hátterű, fejlődő vállalat csapattagja lehetsz.

Milyen feladataid lesznek?

•    Teljes raktárkészlet és a nyilvántartás kezelése, nyilvántartások naprakészen tartása;
•    Áruátvétel teljes körű lebonyolítása (átvétel, ellenőrzés, betárolás, regisztrálás);
•    Alkatrész-előkészítés/kiadás munkaterv alapján;  ruátvétel teljes körű lebonyolítása (átvétel, ellenőrzés, betárolás, regisztrálás);
•    A megfelelő rendezettség és tisztaság fenntartása a munkakörnyezetben.

Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:

•    Középfokú műszaki végzettség;
•    Érvényes targoncajogosítvány (3324);
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office);
•    Raktározási tapasztalat;
•    B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Dunaföldvár