A munkakör leírása

Lean Mérnök

Az Adecco Group, a világ vezető HR-megoldásokkal foglalkozó cége keres
Lean Mérnök
munkatársat kecskeméti partnerének.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Bejárásod támogatják autó esetén nettó 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-a
  • Lakhatási támogatás
  • Szakmai tudásod a legfejlettebb technológiai környezetben fejlesztheted
  • Nemzetközi háttértámogatással, projektekkel foglalkozhatsz
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Mit fogsz csinálni?
  • Kaizen workshoppok szervezése mindegyik termelési területen
  • Kaizen ötletek elemzése / saving kaluklációk készítése
  • Előzetes kalkulációk alapján kijelölt kaizen projektek elindítása
  • Kaizen projektek nyomonkövetése, szükséges technikai eszközök beszerzése
  • Kaizen projektek lezárása és teljes folyamatleírással termelésnek átadása
  • Kaizen megtakarítások havi frissítése és kontrolling felé jelzése
  • Termelés támogatása részfolyamatok javításával
  • Vállalat egészét érintő globális logisztikai rendszer fejlesztése
  • Logisztikai kaizen projektek lezárása és pontos folyamatleírással a logisztikai területnek átadása
  • Kapcsolattartás és a kaizen projektek részleteinek megosztása a többi gyárral

Követelmények:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen, folyamatfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Lokáció: Kecskemét