A munkakör leírása

Logisztikai koordinátor

Partnerünk. jelentős nemzetközi háttérrel rendelkező, innovatív, építőipari műanyag csőrendszereket (épületgépészet, közmű, csatorna) gyártó és értékesítő, a digitális átállásban élenjáró cég, a magyar piac meghatározó szereplője.
Feladatok:
  • Raktári kigyűjtési ívek kiadása
  • A raktár munkájának szervezése a prioritások és kiszállítások alapján
  • Teherautókra felkerült áru ellenőrzése, szükséges javítások elvégzése
  • Szállítólevelek készítése, átadása, leigazoltatása
  • Szállítási dokumentumok rendezése, előkészítése számlázáshoz
  • Szállítási dokumentumok rendszerezése, megőrzése
  • Kiszállítással kapcsolatos adatszolgáltatás
  • Rendszeres heti leltárak megszervezése, végrehajtása és értékelése
  • Munkautasítások dokumentációinak elkészítése
  • Kiszállítások nyomon követése a Shippeo rendszerben, hibák korrigálása, kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
  • Fuvarszervező és logisztikai vezető helyettesítése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szállítmányozási, raktározási ismeretek
  • MS Office Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerben szerezett tapasztalat
  • Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:
  • Logisztikai végzettség
  • Fuvarszervezési tapasztalat
  • Raktár- szervezési tapasztalat
  • Kisebb csapat irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • SAP tapasztalat

Munkaidő: 2 műszak (6:00-14:00/12:00-20:00)
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős állás
  • Megbízható piaci háttér
  • Stabil, vidám csapat
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Munkavégzés helye:
  • Zsámbék