A munkakör leírása

Logisztikai ügyintéző - Újhartyán

Csomagolóanyag tervezéssel és gyártással foglalkozó nemzetközi hátterű partnerünk keres kollégát az alábbi pozícióba:
Logisztikai ügyintéző

Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert nemzetközi háttérben fejlesztheted tudásod
  • Mert hosszú távon számítanak Rád egy folyamatosan fejlődő iparágban
  • Mert alapbéred mellett jutalomra, bónuszra és cafeteria juttatásra számíthatsz
  • Mert kiemeltem támogatják munkába járásod

Milyen feladataid lesznek?
  • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés
  • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése
  • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése

Jelentkezz, ha:
  • Bátran használod angolt írásban és szóban is
  • Logisztikai, fuvarszervezési területen szereztél tapasztalatot
  • Könnyen átlátod a párhuzamosan futó folyamatokat

Munkavégzés helye: Újhartyán