A munkakör leírása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • Akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • Barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • Előre megadott követelmények szerinti árutárolás megfelelő feltételeinek biztosítása
  • Raklapon lévő áruk a vonatkozó szabályoknak megfelelően betárolása
  • Árufeltöltés és tisztázási feladatok elvégzése a vonatkozó szabályoknak megfelelően
  • Sérülések kezelése vonatkozó eljárások szerint
  • Raktár és a berendezései megfelelő műszaki és egészségügyi állapotának biztosítása
  • Munkaterület tisztántartása

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • Rendelkezel raktárban szerzett legalább 1 éves tapasztalattal
  • Megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • Belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod
  • Szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben
  • Feltétel: érvényes 3324 targoncavezetői engedéllyel rendelkezel és rutinszerűen kezeled az ilyen gépeket