A munkakör leírása

Műszaki ellenőr

Amit kínálunk:
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Feladatkör:
  • Beruházási projekt- előkészítési feladatok elvégzése:
    • beruházási tervfeladat ellenőrzésében, minősítésében, értékelésében való részvétel
    • projektek ütemezésének nyomon követése
    • tervezői és kivitelezői bejárások megszervezése, lebonyolítása

  • kiviteli tervek és engedélyek ellenőrzése)
  • Helyszíni műszaki ellenőrzési feladatok (a munkaterület átadásának megszervezése, lebonyolítása; helyszíni ellenőrzések végzése)
  • Műszaki átadás-átvétel, elszámolás (a műszaki átadás- átvételi eljárás megszervezése; hibák javíttatása; a leszámolási dokumentáció ellenőrzése)
  • Hatályos jogszabályok, szabványok ismerete, betartása, betartatása

Elvárások:
  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi villamosmérnök végzettség
  • Műszaki ellenőr képesítés (legkésőbb próbaidő végéig szükséges megszerezni a képesítést)
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest