A munkakör leírása

FELADATOK

Rheinmetall Polycharge: A következő generációs kondenzátor termékek terén vezető szerepet tölt be.

A kondenzátorok nélkülözhetetlenek; azonban az őket működtető technológiák nem tudtak lépést tartani az általuk kiszolgált piacokkal és termékekkel. Mivel az elektronikus rendszerek egyre kisebbek és könnyebbek, a kondenzátor gyakran korlátozó tényező.
Ezért jött létre a Rheinmetall Polycharge - mégpedig azzal a céllal, hogy vezető szerepet töltsön be az autóipari és ipari alkalmazások akkumulátoros elektromos rendszereihez használt, valóban forradalmi DC-kapcsoló kondenzátorok fejlesztésében és gyártásában, amelyek inspirálják és lehetővé teszik ügyfeleink számára, hogy újradefiniálják a lehetséges szó tartalmát az általuk kiszolgált piacokon. És ezért keressük Önt: hogy velünk együtt úttörő szerepet vállaljon a nagy energiasűrűségű, magas hőmérsékletű DC link kondenzátor termékek fejlesztésében és gyártásában.

  • Az e-mobilitási alkalmazásokhoz szükséges alkatrészek, például inverterek, teljesítménymodulok, DC-Link kondenzátorok fejlesztése (elektronika, mechanika, elektromosság)
  • A megfelelő fejlesztési tevékenységek irányítása a speciális részlegeken
  • Szoros együttműködés a belső részlegekkel, különösképp az elektronikával, a tesztberendezésekkel, a prototípusgyártással és a gyártással
  • Önálló műszaki felelősségvállalás az előremutató fejlesztésért az ajánlattételi fázistól a PDP-folyamat szerinti sorozatgyártásig
  • Az alapcsapat koordinációja egy mátrix-szervezetben
  • Egyeztetés és szoros együttműködés az ügyfelekkel és a beszállítókkal
ELVÁRÁSOK
  • Villamosmérnöki, elektronikai mérnöki vagy hasonló szakon végzett tanulmányok, lehetőleg elektromobilitás szakirányú végzettséggel
  • Kimagasló műszaki ismeretek és motiváció a műszaki kihívások megoldására
  • Előnyt jelent a műszaki vezetésben és ügyfélszolgálatban, valamint az autóiparban szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú jártasság a projektek vezetésében a sorozatgyártás megkezdéséig
  • Alapvető ismeretek az elektronika, elektrotechnika, mechatronika területén
  • Projektmenedzsment-ismeretek, verziókezelő eszközökkel és SAP- tapasztalat elvárás
  • Szisztematikus munkavégzés és erős analitikai készség
  • Jó angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Hajlandóság a németországi, 4-8 hetes betanulási idő vállalása és alapvetően utazási hajlandóság megléte

Kérjük, erre a pozícióra angol nyelven nyújtsa be jelentkezését!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért
ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marijke Sullivan

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509

RÓLUNK

Szeretne többet megtudni a Rheinmetall PolyCharge GmbH-ról? Akkor kattintson ide.