A munkakör leírása

WHAT WE ARE LOOKING FOR
  • Operatív rendelésfeldolgozás, jelentéstétel és általános törzsadatok karbantartása

  • Tárgyalások lefolytatása és megrendelések leadása konkrét specifikációk keretében, figyelembe véve a jövőbeni rendelési mennyiségeket
  • A rendelési folyamatok önálló kezelése (SAP-ban) és a beszerzési tranzakciók dokumentálása
  • Műszaki / kereskedelmi ajánlatok beszerzése és értékelése (pl. árösszehasonlítás)
  • Határidő-követés, beleértve a reklamációt is (pl. ajánlati kötöttségi határidők, szállítások, rendelés-visszaigazolások, tanúsítványok)
  • Reklamációk feldolgozása a stratégiai beszerzési vezetővel egyeztetve (hibabejelentés, dokumentáció a meghatározott eszközökben, koordináció az interfészpartnerekkel és a beszállítókkal)
  • Az előírások teljességének / megalapozottságának ellenőrzése és az eltérések tisztázása (nem műszaki jellegű), valamint a követelmények egyeztetése az SAP rendszerrel és a stratégiai beszerzési vezetővel és más interfészpartnerekkel való közvetlen koordinációban
  • A kritikus beszerzési tranzakciók proaktív elemzése és ellenintézkedések kezdeményezése
WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVE
  • Műszaki főiskolai képzés vagy 3 éves műszaki szakképzés és 2-3 éves az adott területen és iparágban (védelmi, elektronikai ipar stb.) szakmai beszerzőként szerzett tapasztalat

  • Előnyt jelent a szerződési jog jó ismerete
  • MS Office és SAP kiváló ismerete
  • Kiváló angol / német és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Utazási hajlandóság

A Rheinmetallnál az Ön erősségei és tapasztalatai számítanak. Nagyra értékeljük a sokszínűséget és különös hangsúlyt fektetünk az esélyegyenlőségre. Örömmel vájuk jelentkezését!

WHAT WE OFFER YOU
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért
CONTACT INFORMATION

Felelős kapcsolattartó személy: Sullivan Marijke

Toborzási hotline: Schönekker Gabriella (magyar anyanyelvű)

+49 170 888 2509