A munkakör leírása

Outbond Sales Associate

Csatlakozz partnerünkhöz, és építsd karrieredet egy olyan csapatban, ahol a tehetség és szenvedély összefonódik egy globálisan elismert márkaépítéssel. Náluk lehetőséged nyílik részese lenni egy elhivatott közösségnek, ahol az együttműködés és az újítás kulcsfontosságú.
Feladatok:
  • Kapcsolattartás telefonon és digitális úton keresztül (e-mail/ social media) a végfelhasználókkal, valamint kereskedelmi beszélgetések folytatása a kiválasztott ügyfelekkel.
  • Hozzájárulás a vállalat sikereihez a magyar piacon. Az értékesítési, a marketing és a szolgáltatási részleg munkatársaival együtt lehetőségek feltárása adatvezérelt elemzés alapján.
  • Válaszadás a cég marketingkampányaiból adódó kérdésekre és segítségnyújtás az adott termék alkalmazhatóságára vonatkozóan.
  • A végfelhasználó érdeklődésének kiderítése érdekében értékesítési telefonhívások kezdeményezése a cég termékeivel kapcsolatban. Ezekre a hívásokra azt követően kerülne sor, hogy a végfelhasználó mintát kért vagy kapott a cég termékéből.
  • Egyéb feladatokban történő segítségnyújtás, mint például a CRM rendszer adatainak bővítése, valamint a termékminták végfelhasználóknak történő kiküldésének koordinációja.

Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jártasság a Salesforce vagy bármilyen másik CRM rendszer használatában
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Kiváló együttműködő készség, lelkes és inspiráló személyiség az ügyfelek és a kollégák számára egyaránt. Szenvedély a vásárlókra gyakorolt hatás iránt és elkötelezettség az ügyfelekkel szemben.
  • Ügyfélorientált szemlélet és munkavégzés.
  • Nyitottság az új lehetőségek felfedezésére és javaslatok kezdeményezése a fejlődés érdekében.
  • Élelmiszerszektorban szerzett korábbi releváns tapasztalat előny

Amit kínálunk:
  • 1 éves határozott idejű szerződés hosszabbítási lehetőséggel
  • Teljesen remote munkavégzés
  • Kihívást jelentő és inspiráló kereskedelmi pozíció egy globális piacvezető vállalatnál
  • Kiemelkedő munkakör, amely központi jelentőséggel bír a cég, a kollégák és az ügyfelek számára
  • Változatosság és dinamikus munkavégzés a nemzetközi környezetben dolgozó szakemberekkel: fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek.

Munkavégzés helye:
  • Remote