A munkakör leírása

Projekt értékesítő mérnök

Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó
  • Juttatások és szolgáltatások
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Étkeztetés

Feladatkör:
  • Projekt lehetőségek felkutatása
  • Fókuszált ügyféllátogatások (értékesítési potenciál elemzések alapján)
  • A projekthez kapcsolódó RFQ-k, helyszíni felmérések végrehajtása
  • Ajánlat szintű projektvezetés
  • Az árajánlatok technikai kidolgozásának összehangolása, szerződéskötésben aktív részvétel
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése
  • Szoros együttműködés a projektvezetőkkel és mérnökséggel
  • Riportok készítése, CRM naprakész vezetése

Elvárások:
  • Ipari automatizálási területen szerzett technológiai tanácsadói, projektvezetői vagy projekt értékesítői tapasztalat
  • Mérnöki végzettség
  • Tapasztalat ügyféltárgyalások vezetésében, kiemelten az FMCG szektorban
  • Jó általános műszaki megértés, műszaki beállítottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készségek, magabiztos fellépés
  • Proaktivitás, precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest