A munkakör leírása

Raktáros

FELADATOK:
  • Áruátvétel
  • Áru ki-és betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Online értékesítés összeállítása, csomagolása, számlázása
  • Raktári rend biztosítása
  • Takarítási feladatok

ELVÁRÁSOK:
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Szezonális időszakban hétvégi munkavégzés
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Hibátlan számolási teszt
  • Jó fizikai erőnlét
  • Okos eszközök, PDA használat
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

MUNKAIDŐ: 2 műszak
Munkarend általános:„A” Hét„B” HétHétfő - péntek 7:30 – 16:00Hétfő - péntek 12:30 – 21:00 Munkarend szezonban:„A” hét„B” hétHétfő – péntek 7:30 – 16:00Hétfő – péntek 12:30 – 21:00Szombat 7:30-14:00 vagy 16:00Vasárnap 7:30-14:00 vagy 16:00
szeptembertől: +szombati munkavégzés
novembertől: +szombati/vasárnapi munkavégzés
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Alapbér és műszakpótlék + teljesítményhez kötött jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári út 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy utca 4. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza
  • Gépjárművel közlekedőknek utazási hozzájárulása nettó 30 Ft/km saját gépjármű használata esetén
  • Pótlékok, túlórák
  • A Mt.- ben meghatározott túlóra és műszakpótlékot fizetjük a következő havi fizetéskor.
  • Teljesítmény alapú- és jelenléti bónuszt fizetünk dolgozóink részére

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Törökbálint