A munkakör leírása

Raktárvezető

Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni?
Akkor ne habozz jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Alapbér és bónusz
  • Cafeteria
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 07:00-15:30-ig.
  • Mentorok, akik segítenek a betanulási folyamatban
  • Modern, család barát munkahely, fiatalos csapat
  • Stabil, biztos háttér és hosszútávú lehetőség
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • A raktári dolgozók munkájának az irányítás, a munka folyamatos koordinálása
  • Készáru raktár és anyagmozgatási folyamatok felügyelete
  • Folyamatos együttműködés a termeléssel
  • Raktári selejt folyamatos monitorozása, csökkentése
  • Riportok és készlet nyilvántartások készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi, szakirányú végzettség) vagy már több éves tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • MS Office ismeret
  • SAP magabiztos ismerete és használata
  • Rendelkezel targoncavezetői képesítéssel

Előny:
  • Olasz nyelv
  • Magasraktárban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címre vagy hívd Kollégánkat a +36 30 345 6191 számon.