A munkakör leírása

Senior Recruiter / Toborzó

Senior Recruiter/Toborzó
(Fehér-galléros toborzás)
Senior toborzóként a teljes toborzási életciklus élére állsz, a hatékony beszerzési stratégiák megtervezésétől az interjúk lefolytatásáig és az ajánlatok megtárgyalásáig. Feladataid közé tartozik a kulcsfontosságú tehetségcsoportok azonosítása, a megbízható jelöltcsatornák kiépítése és a legjobb gyakorlatok alkalmazása a legjobb szakemberek bevonzása érdekében.
Amit kínálunk:
  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Utazás támogatás
  • Egyéb juttatások
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Dinamikus, elkötelezett csapatban dolgozni

Mik lesznek a feladataid?
Stratégiai toborzástervezés:
  • Együttműködés a felettesekkel a meglévő munkaerő- és üzletfejlesztési igények felmérése érdekében.
  • Átfogó, a vállalati célokhoz igazodó toborzási tervek kidolgozása.
  • Összefoglalja a munkaköri követelményeket és a személyzeti igényeket a toborzási célok meghatározása érdekében.

Csatornák fejlesztése és karbantartása:
  • A toborzási csatornák tervezése, fejlesztése és bővítése a hatékonyságuk biztosítása érdekében.
  • Folyamatosan értékelje és optimalizálja a toborzási csatornákat a foglalkoztatási igények kielégítése érdekében.

Jelöltek kezelése és értékelése:
  • A nyitott pozíciókhoz beérkezett önéletrajzok összegyűjtése, szűrése és kategorizálása.
  • Szükség szerint szervezze meg a munkába állás előtti teszteket és értékeléseket.
  • Interjúlisták meghatározása és a jelöltek interjúinak koordinálása.
  • Előzetes interjúértékelések elvégzése és értékelő vélemények készítése.

Folyamatfejlesztés és jelentéstétel:
  • A toborzási folyamatok problémáinak azonosítása és optimalizálási stratégiák javaslata.
  • Átfogó toborzási elemző jelentések összeállítása a vezetőség számára.
  • Javaslatokat tesz a munkaerő-felvételi rendszer hatékonyságának és eredményességének fokozására.

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség (HR terület előnyt jelent)
  • Min. 2 év tapasztalat toborzóként vagy hasonló szerepkörben
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jártasság a különböző toborzási csatornák és eszközök hatékony használatában
  • Erős szervezési, kommunikációs és értékelési készségek
  • Analitikus gondolkodásmód, a toborzási folyamatok értékelésének és fejlesztési javaslatok készségével

Lokáció: Nyíregyháza