A munkakör leírása

Anyanyelvi szinten beszéled a toborzás-kiválasztás nyelvét? Akkor vagy igazán elemedben, ha építhetsz, stratégiát alkothatsz? Felpörget az újdonság, a kihívás? Erősséged a csapatvezetés? A recruiter szív még mindig erősen dobog ott belül, és a vezetői keresések passzoltak mindig is hozzád?

Ha a fentiekre (legalább gondolatban) mind bólintottál, akkor feltétlen szeretnénk megismerni, mert keressük a Yettel központjának leendő

Senior Talent Acquisition Manager-ét.

A törökbálinti irodánkban több, mint 900 kolléga dolgozik azon, hogy a Yettel igazi úttörő lehessen a telco világában. A TA csapatunk célja, hogy a vállalt igazi úttörő tehetségekkel bővüljön.

Feladatok, amiben számítunk Rád:

People management

  • Jelenleg 3-4 fős csapat szakmai, operatív vezetése: a motiváció fenntartása, iránymutatás a jelölt-élmény és a hatékonyság maximalizálása érdekében

  • KPI-ok nyomonkövetés, értékelése, motiváló célok megfogalmazása

  • Feladatok kiosztása, munkaszervezése

  • Középhosszú távon cél, hogy az országos retail hálózat toborzási támogatása is integrálódjon ennek a csapatnak a működésébe

Stakeholder management

  • Hiring Managerek magasfokú támogatása, konzultációk a hatékony hirdetési formák és csatornák, valamint a legcélravezetőbb kiválasztási módszerek használatával kapcsolatban

  • Szoros együttműködés kialakítása a HR Business Partneri csapattal

HR Transformation

A Yettel TA funkciója az elmúlt hónapokban erősen átalakult, új folyamataink épültek ki. Azt a managert keressük, aki képes ezeket az új működéseket finomhangolni, még jobban a Yettel igényeire szabni, és meghonosítani.

  • Innovatív toborzási megoldások tesztelése, keresése, bevezetése

  • ATS és egyéb recruitment rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel

  • Regionális és szakmai konferenciákon a magyar Yettel aktív képviselte

Recruitment

  • Toborzási projektek kezelése, vezetői keresésekre

Mit keresünk a CV-dben, mire vagyunk leginkább kíváncsiak az interjúkon?

Tapasztalat

  • Minimum 4-5 év toborzási tapasztalat; melyből legalább 2 évet vezetőként töltöttél

  • Tapasztalat  toborzási stratégia kialakításában és implementálásában - fontos, hogy jelenleg az építkezés fázisában vagyunk. Akkor fogod jól érezni magad nálunk, ha képes vagy átlátni a szövevényes feladatokat, könnyen és gyorsan priorizálsz

  • Employer branding területén szerzett ismeret előnyt jelent

  • A multinacionális háttér szintén előny

Soft skillek, amiket keresünk benned:

  • Szeretsz és tudsz is projekt alapon gondolkodni, SMART célokat kitűzni

  • Megvan benned a can-do attitűd

  • Kitűnő kommunikációs skillekkel rendelkezel: egyaránt megtalálod a hangot a  C-level kollégákkal, Hiring Managerekkel, HRBP-kkel, Recruiterekkel

  • Képes vagy magaddal ragadni a csapatot, közösséget építeni, a változás arca lenni

  • Segítőkészség, lendület és talpraesettség: három kulcsfontosságú képesség nálunk

Hard skillek, amikre szükséged van ehhez a feladatkörhöz:

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Érted az adatalapú gondolkodás fontosságát

  • Magabiztos digitális skillek

  • SAP SuccessFactors ismerete előny

Most szólunk, nem Neked való a feladat, ha:

  • Egyszerre egy dologgal szeretsz csak foglalkozni

  • Riaszt az összetett, nagyvállalati rendszerek és folyamatok együttese

  • Egy nyugis, “üzemeltetős” munkakört keresel

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket:

#Juttatások: jó fizetés, kimagasló cafeteria csomag, éves bónusz, egészség-, és balesetbiztosítás. Az természetes, hogy csúcskategóriás telefont kapsz korlátlan nettel, és egy routerrel otthonra.

#HibridMunkavégzés: Nálunk alap a home office hétfőn és pénteken. De ha szeretsz bejárni, az iroda minden nap nyitva van.

#YettelHáz: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

#Fejlődés: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban, arra ösztönözzük munkatársainkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#Közösség: Csatlakozz hozzánk és légy egy lendületes, dinamikus csapat tagja. Bár keményen dolgozunk, a lazulásban, szórakozásban is jók vagyunk ;)

Szeretnél többet tudni rólunk?

A Yettel az a vállalat, ami egy multinacionális cég biztonságát, stabilitását adja amellett, hogy a munkahelyi légköre megőrizte a barátságos, csapatszellemű, közvetlen dinamikáját. Feltett célunk, hogy úttörő tech partnerei legyünk ügyfeleinknek a telco világában. Nap mint nap azon dolgozunk, hogy megbízható, biztonságos, mindenki számára elérhető hálózatot építsünk ki.

Működésünkben kulcsszerepet kap az egymás iránti tisztelet, és elfogadás. Azok a kollégák teljesednek ki nálunk igazán, akik szívesen járnak élen az újításokban, felfedező szemlélettel élnek és dolgoznak.

Hogyan alakul a kiválasztás?

A beérkező CV-k előszűrését egy telefonos beszélgetés követi, majd 2 kör interjúra számíthatsz a leendő vezetőiddel. Hogyan tudsz a legjobban készülni az interjúkra? Sok gyakorlati példával a szakmai múltadból, amik passzolnak a fenti feladatokhoz.