A munkakör leírása

Senior Vállalati hitelkockázat-kezelő

Dinamikusan növekvő banki partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Szenior vállalati hitelkockázat-kezelő

Feladatok:
  • Vállalati hitel kockázatvállalással kapcsolatos előterjesztések készítése, ezen belül:
    • pénzügyi elemzés,
    • pénzügyi előrejelzés, scenario-k készítése,
    • kockázatok azonosítása,
    • javaslattétel:
      • a kockázatok kezelésére,
      • az ügylet struktúrájára, feltételrendszerére,
      • az ügylet, a cégfinanszírozás elfogadhatóságára,

  • Döntésképes előterjesztés készítése;
  • Ügyféllátogatás (amennyiben szükséges az értékesítő kolléga támogatása);
  • Részvétel az ügyfél- és ügyletmonitorig tevékenységben, és kockázatvállalási folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség;
  • 2-3 éves banki kockázatkezelői tapasztalat vállalatfinanszírozási területen, vagy könyvvizsgáló cégnél szerzett gyakorlat;
  • Önállóság, komplex gondolkodásmód;
  • Elemző készség, alaposság;
  • Konfliktuskezelési és együttműködési képesség;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség;
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, AYCM SportPass tagság);
  • Home Office lehetőség a próbaidő után;
  • Hosszútávú karrierlehetőség;
  • Stabil, támogató, családias hangulatú környezet.

Munkavégzés helye: Budapest