A munkakör leírása

SMT Projekt Tesztmérnök

Veszprémi autóipari partnerünk megbízásából keresünk SMT Projekt Tesztmérnököt.
Feladatok:
  • Gyártósorok telepítése, üzembe helyezése és műszaki felügyelete
  • Tesztberendezések felügyelete (Programozó állomás, ICT, FCT)
  • Izgalmas projektekben való részvétel, közös munka a gépek beszállítóival és a termékfejlesztési csapattal
  • Beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz – teljesen automata gyártósor, új technológiák (pl. lézerforrasztás, lézerhegesztés, high speed conveyor system stb.)

Elvárások:
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság (külföldi tréningek, beszállítói látogatások)

Amit kínálunk:
  • Vonzó alapbér
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment program
  • Fix 13.havi fizetés
  • Teljesítménybónusz
  • Magán egészségbiztosítás
  • Cafeteria