A munkakör leírása

Stratégiai beszerző

Az Adecco Group, a világ egyik vezető HR megoldásokat nyújtó vállalata budapesti székhelyű partneréhez keres szakembert az alábbi pozícióba:
Miért érdemes csatlakoznod?
  • Cafeteria
  • Éves bónuszok
  • Rugalmas home office lehetőség
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Parkolási lehetőség, utazás támogatás, bérletek teljes finanszírozása
  • Rugalmas munkaidő
  • Remek légkör egy profi csapattal
  • Karriercélok és személyes fejlődés támogatása
  • Cég specifikus plusz szabadnapok
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

Mi lesz a feladatod?
  • Stratégiai beszerzés a kijelölt anyagterületre és régióra vonatkozóan - Source to Contract
  • S2C folyamatok végrehajtása és továbbfejlesztése
  • Keresletmenedzsment: Az érdekelt felekkel való hatékony kapcsolattartás kiépítése - pl. logisztikai funkciók, logisztikai, üzemi vagy divíziós vezetők
  • Szerződésmenedzsment: A szerződéssablonok kezelése, valamint a szerződés életciklusának kezelése.
  • Beszállítói menedzsment: a beszállítók maximális teljesítményének elérése a beszállítók osztályozásával és stratégiai fejlesztésével. A nagy beszállítók globális mentora, a több milliárd eurós forgalmú vállalatok igazgatótanácsi szintjéig terjedő kapcsolatmenedzsment alkalmazása, a minőségi szabványok biztosítása, fejlesztési programok kezdeményezése és az ellátási lánc kockázatainak kezelése.
  • Anyagterületi stratégia: a minőség, a költségek és a szállítások egyensúlyát biztosító stratégiai irányítási eszközök alkalmazásával hozzájárul a globális anyagterületi stratégiához.
  • Beszerzésmenedzsment, a meghatározott kategóriára vonatkozó globális stratégiák végrehajtása a megfelelőségi követelmények biztosításával.
  • Piaci elemzések elvégzése az aktuális trendek azonosítása és követése érdekében.
  • Ajánlatok előkészítése és végrehajtása
  • Tárgyalási stratégia tervezése és végrehajtása versenyben és verseny nélkül is
  • A beszerzési döntések/szerződések előkészítése és jóváhagyása az aláírási szabályzatokkal összhangban.
  • Beszállítók irányítása a határidőre történő szállítás és a minőségi megfelelés biztosítása érdekében, beleértve az adatminőséget, az értékelést - beleértve a kockázatkezelést és a szerződéskezelést is,
  • Termelékenység, szolgáltatásminőség és innováció biztosítása a beszállítói bázison.
  • Új beszerzési lehetőségek és stratégiák azonosítása, a teljes globális csapat teljes potenciáljának kihasználása.

.Amit keresünk:
  • Egyetemi diploma
  • Minimum 3 éves tapasztalat beszerzés, szerződésmenedzsment vagy ezzel egyenértékű munkakörben
  • Folyékony  angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Szerződés- és ártárgyalási tapasztalat
  • Az ellátási lánc területének megértése és ismerete (logisztika, tervezés, megrendelés stb.)
  • Utazási hajlandóság
  • Stratégiai és vállalkozói gondolkodás
  • Projektmenedzsment-képesség és több projekt hatékony irányítására való képesség
  • Problémamegoldó és elemző készség. Képes a problémák azonosítására, megoldások kidolgozására és az eredmények előmozdítására

Munkavégzés helye: Budapest